Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Аудитори Полтавщини забезпечили відшкодування втрат на суму 20,3 млн грн протягом 2020 року

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області протягом січня – грудня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлених за результатами проведених ревізій та перевірок, на суму 20,3 млн грн.

Правоохоронним органам передано 22 матеріали заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 106 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансового законодавства та законодавства про закупівлі до адміністративної відповідальності притягнуто 57 посадових осіб, 36 – до дисциплінарної та матеріальної.

До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 30 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій із бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

За результатами заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 55 управлінських рішення. Від упровадження наданих аудиторами пропозицій отримано економічний ефект на суму 76 млн грн.

Упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів, внаслідок неефективних управлінських дій або рішень на суму більш як 21,1 млн грн.

 

Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

Система Orphus Поделиться на fb