«Атлетик» сенсаційно переграв «Барселону» у Суперкубку Іспанії

На 77 хвилині «леви» програвали 0:2, однак на останніх хвилинах зустрічі зуміли перевернути її хід на свою користь.

Як повідомляє sport.ua, тривалий час на полі точилася рівна гра з мінімумом небезпечних ситуацій біля воріт. Номінальні гості почали зустріч з активного пресингу, з яким каталонці цілком справлялися. Перший удар в створ був зафіксований аж на 26-й хвилині. Це Капа від кута штрафного пробив під поперечину, і тер Штеген перевів м’яч на кутовий.

А ближче до кінця тайму підопічні Рональда Кумана почали діяти більш устремлінь, що принесло їм бажаний результат. Після двоходівку Мессі та Альби захисник «Атлетика» заблокував удар аргентинця, але м’яч відскочив до Грізманна, який завдав точного удару. Втім, баски відразу організували свою результативну атаку. Вільямс зробив закид на хід де Маркосу, який відірвався від Альби та розстріляв ворота.

Незабаром після перерви ще один епізод ледь не завершився неприємностями для «блаугранас». Рауль Гарсія замкнув навіс зі штрафного, відправивши м’яч у ворота, але арбітр зафіксував офсайд. Перед цим зі штрафного міг забити та Мессі, відправивши футбольний снаряд поруч зі штангою.

Гра продовжувала проходити у неспокійному темпі з невеликою кількістю гострих моментів. Хороший шанс не використав Вільямс, який після помилки Араухо не влучив у ворота. А ось «Барселоні» вдалося провести ідеальну комбінацію, яка увінчалася точним ударом Грізманн після прострілу Альби.

Баски відразу мобілізувалися, почавши шукати підходи до штрафної суперників. Каталонці віддали м’яч футболістам «Атлетика» і ледь не піймали опонентів на контратаці. Швидка комбінація «блаугранас» завершилася кілька слабкою передачею Мессі на Де Йонга, і голландцеві не вдалося вирішити епізод на користь «Барселони». Якби ми реалізували цей момент каталонці, вони б «закрили» гру. А так, у басків залишився шанс на порятунок, і вони перевели гру в додатковий час. Каталонці неповоротко зіграли у власному штрафному майданчику під час навісу зі штрафного «Атлетика», і недавно вийшов на поле Вільялібре зрівняв рахунок.

А на початку першої додаткової 15-хвилинки блискучий гол спорудив Вільямс, який з лівого кута штрафного закрутив м’яч у дальню «дев’ятку». Незабаром ледь не збільшив перевагу «Атлетика» Муніаїн, що не потрапив по м’ячу у лінії воротарського.

У «Барселони» ще був другий додатковий тайм для того, щоб виправити ситуацію. Але все, що змогли створити каталонці, це неточний удар Грізманн після закидання Альби. А останньою крапкою в матчі стало вилучення Мессі, перше для аргентинця в футболці «Барселони». Мессі відмахнувся від Вільялібре, і після перегляду відеоповтору арбітр був категоричний.

Таким чином, «Атлетик» виграв третій Суперкубок Іспанії у своїй історії.