Андрій Ярмоленко оформив результативну передачу у матчі АПЛ

“Вест Хем” завдяки результативній передачі Андрія Ярмоленка здобули важливу перемогу над суперником.

Як повідомляє 24 канал, на 45+1 хвилині Бенрахма “пошив у дурні” опікуна на фланзі та віддав передачу у штрафний суперника. М’яч полетів прямо на Цоуфала, який скинув на Боуена. Півзахисник грудьми спрямував м’яч у ворота Вест Бромвіча – 1:0. Гол у роздягальню від господарів.

На старті другого тайму гості зрівняли рахунок завдяки влучному удару Перейри – 1:1.

По перерві на полі з’явився українець Ярмоленко, це була вже 11 поява гравця збірної України у цьому сезоні в АПЛ. Півзахисник вдало увійшов у гру та додав активності в атаці господарів. За 4 хвилини Андрій вже асистував партнеру по команді. Українець незвично для себе записав гольовий пас головою, скинувши на Антоніо, який у падінні переграв голкіпера – 2:1.