Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

6 років за ґратами: на Полтавщині засудили лікаря-інтерна за виготовлення і збут психотропів

Вироком Октябрського районного суду Полтави від 26 червня 2018 року унаслідок перегляду за нововиявленими обставинами попереднього вироку цього суду лікарю-інтерну станції швидкої медичної допомоги Кременчука, засудженому за виготовлення та збут психотропних речовин, змінено кваліфікацію вчинених ним кримінальних правопорушень і призначено покарання у виді 3 років позбавлення волі та у зв’язку з його відбуттям звільнено з-під варти в залі суду. 

Про це повідомляє пресслужба Полтавської обласної прокуратури.

Не погоджуючись з цим рішенням, прокурори Полтавської місцевої прокуратури оскаржили вирок в апеляційному порядку та довели, що лікар-інтерн, у себе вдома за допомогою спеціального обладнання виготовив психотропні речовини (амфетамін і метамфетамін), і потім їх продавав.

“Як результат, ухвалою Полтавського апеляційного суду від 20 січня цього року вирок Октябрського районного суду скасовано, обвинуваченого засуджено за ч. ч. 1, 2 ст. 307; ч. 1 ст. 311; ч. 1 ст. 313 КК України до 6 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного йому майна та взято під варту в залі суду”, – йдеться у повідомленні. 

До відома:

ч.ч. 1, 2 ст. 307 КК України – незаконне виготовлення, зберігання, збут психотропних речовин, вчинені повторно;

ч. 1 ст. 311 КК України – придбання, зберігання прекурсорів з метою їх використання для виготовлення психотропних речовин;

ч. 1 ст. 313 КК України – виготовлення і зберігання обладнання, призначеного для  виготовлення психотропних речовин.

Система Orphus