Ви тут:
Анонс Культура Суспільство Україна 

“Зимові дива”: біля головної ялинки країни відбудеться концерт класичної музики

19 грудня біля головної ялинки на Софійській площі та на онлайн-платформах країни презентують дійсно казковий і по-святковому добрий концерт класичної музики, що змусить вас повірити у дива.

Дехто вважає «тіктокерів» героями нашого часу, але в Україні є безліч обдарованих хлопців та дівчат, які в офлайні доводять своїм талантом, що варті визнання. Більше того, саме вони створюють музичне майбутнє країни. Юні музиканти і вокалісти, які чи не з пелюшок підкорюють головні класичні сцени світу, поділяться з вами своєю магією в найдобріше свято року – День святого Миколая.

Упродовж кількох місяців Благодійний фонд «Відкрита музика міста» спільно зі світським порталом JetSetter.ua та за підтримки Українського культурного фонду працювали над масштабним музичним концертом «Зимові дива» за участю найталановитіших дітей України із 4-х видатних спеціалізованих шкіл, де виховують справжніх віртуозів:

– Київська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Миколи Лисенка;
– Одеська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені професора Петра Столярського;
– Харківська середня спеціалізована музична школа-інтернат;
– Львівська середня спеціалізована музична школа-інтернат імені Соломії Крушельницької.

Зокрема, серед учасників – хор хлопчиків та юнаків, солісти-віртуози, що грають на скрипці, фортепіано, саксофоні, ксилофоні, гобої, віолончелі, а також ансамблі бандуристів та арфістів.

Трансляція концерту класичної музики у виконанні юних музикантів відбудеться 19 грудня о 19:00 біля головної ялинки країни на Софійській площі, на Youtube-каналі Фонду «Відкрита музика міста» та на сайті JetSetter.ua. Ви почуєте найзворушливіші мелодії – від легендарного «Щедрика» Леонтовича та Ave Maria Шуберта до танго, музики Вівальді, Венявського та інших композиторів.

Ініціативу вже підтримали зіркові друзі Фонду, зокрема, Аліна Паш, Дмитро Шуров, ONUKA та інші артисти.

Система Orphus