Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Зробимо тему Криму пекельною для Росії, – Кулеба про платформу з деокупації півострову

Очільник МЗС Дмитро Кулеба заявив, що в Росії “дуже нервово” реагують на ініційовану Україною “Кримську платформу” для деокупації півострова.

Про це він заявив у інтерв’ю ТСН, інформує Еспресо.TV.

“Тема Криму має бути пекельною темою для Росії, а не священною, і ми її такою зробимо. Ми вже багато для цього зробили. Вони це знають, їм пече. Я з різних джерел отримую інформацію про те, як вони нервово реагують на цю ініціативу”, – зазначив міністр.

Він висловив думку, що підтримка Кримської платформи іншими країнами лежить в площині трьох виборів: політичного, юридичного і морального.

“Не можна не підтримати країну, яка намагається зупинити безпрецедентну спробу незаконної анексії своєї території в Європі. Це безпрецедентний кейс. Всі двісті відсотків правди на нашому боці з усіх точок зору”, – сказав Кулеба.

Міністр заявив, що платформу позитивно сприймають і українці, і міжнародні партнери.

“Ми бачимо підтримку Кримської платформи в українському суспільстві. Нещодавно Центр “Нова Європа” зробив опитування, де ця цифра проявилася дуже очевидно. Я задоволений динамікою позитивного сприйняття Кримської платформи міжнародними партнерами”, – підсумував Кулеба.

Фото: Слово і Діло

Система Orphus