Ви тут:
Суспільство Україна 

Жорсткий карантин доведеться запроваджувати в січні, — Денис Шмигаль

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що в грудні жорсткого карантину не буде. За його словами, з огляду на динаміку захворюваності на COVID-19, жорсткий карантин доведеться запровадити в січні.

Про це він написав у Facebook.

Як стверджує прем’єр, завдяки карантину вихідного дня «вдалося дещо стабілізувати епідемічну ситуацію та розвантажити медичну систему».

Посилаючись на прогноз міністра охорони здоров’я Максима Степанова, Шмигаль підкреслив, що протягом грудня медична система впорається з нинішнім навантаженням.

«Проте з урахуванням динаміки захворюваності припускаємо, що запроваджувати більш жорсткі карантинні заходи доведеться вже в січні», — наголосив він.

Шмигаль розповів, що зараз працює разом із владою на місцях над переліком можливих обмежень. Для цього мери міст та ОДА пройшли опитування.

За словами прем’єра, міські голови та очільники ОДА виступають за роботу з частковими обмеженнями громадського транспорту (не більше, ніж кількість сидячих місць), закладів громадського харчування (доставка або на виніс) та готелів (без зон розваг та харчування).

Система Orphus