Ви тут:
Р Суспільство 

“Зелений” кешлесс ПриватБанку зберіг понад 10 гектарів лісу

Програма “зеленого” кешлесса, яку в кінці травня 2020 року запустив ПриватБанк, за півроку дозволила зберегти 10,5 гектарів лісу. Новий екологічний проект банку дозволяє зменшити використання паперу за рахунок скорочення друку зайвих і непотрібних чеків в POS-терміналах.

“Впевнений, що українці, яким не потрібен чек терміналу для подальшого використання, підтримають нашу програму і будуть й надалі відмовлятися від друку чеків, – говорить керівник дирекції МСБ ПриватБанку Євген Заіграєв. – Зі свого боку банк проводить навчання співробітників торгових точок можливості отримання інформації про операції в POS-терміналі не через друк звітів, а через чат-бот в телеграмі “POS-термінали ПриватБанку”, хелпер або виписки в Приват24 для бізнесу”.

На сьогодні можливість відмовитися від друку непотрібних споживачеві чеків працює в 200 тисяч POS-терміналів ПриватБанку. За півроку з моменту старту проекту клієнти ПриватБанку і касири торговельних точок за рахунок відмови від друку зайвих чеків зберегли 4662 дерев, або 10,5 гектарів лісу.

фото ілюстраційне

Система Orphus