Ви тут:
Суспільство Україна 

Завод “Палада” передав Міноборони плавучий причал, – Укроборонпром

Херсонський державний завод “Палада”, який входить до складу Укроборонпрому, в рамках держоборонзамовлення (ДОЗ) побудував та передав Міністерству оборони України плавучий причал.

Про це повідомляє пресслужба ДП “Укроборонпром”.

Відповідно до державного контракту, який було укладено у жовтні поточного року, підприємство побудувало плавучий причал ПЖ-61У для стоянки кораблів, катерів і суден у місці базування ВМС Збройних сил України, зокрема для патрульних катерів типу Island.

Плавпричал має габарити понтону 67 м х 7,4 м, з осадкою 1 м і забезпечує постачання з берега на кораблі води та електроенергії, а також проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

“Зазвичай будівництво такого об’єкту триває п’ять з половиною місяців, проте фахівці “Палади” впоралися за два з половиною місяці, – зазначає Денис Кравченко, директор з суднобудування та морської техніки державного концерну “Укроборонпром”. – Наші працівники вдосконалили технологічний цикл і працювали у дві-три зміни без вихідних, оскільки розуміли важливість цього завдання. Я щиро вдячний їм за сумлінну працю, професійність і самовіддачу”.

“Як повідомляють у Міністерстві оборони України, це перше замовлення міністерства для заводу “Палада”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ДП “Укроборонпром”

 

Система Orphus