Ви тут:
Суспільство Україна 

Завод «Океан» будуватиме турецькі корвети для ВМСУ

Нещодавно Суднобудівний завод «Океан» уклав меморандум із Державним оборонним концерном Турецької Республіки про спільну діяльність з реалізації проєкту будівництва серії кораблів класу корвет для Військово-Морських Сил ЗСУ на виконання Рамкової військової угоди, підписаної у жовтні 2020-го під час зустрічі президентів України та Турецької республіки в Анкарі, а також контракту на будівництво корветів, підписаного сторонами 14 грудня поточного року в Києві.

Про це інформує АрміяInform.

Начальник управління маркетингу підприємства Микола Гапеєв розповів, що впродовж 2020 року Державний оборонний концерн Турецької Республіки проводив аудит технічної спроможності суднобудівних підприємств України для реалізації корветної програми. За унікальні технічні можливості підприємства, професійні кадри та поточну програму модернізації виробничих активів саме суднобудівний завод «Океан» обрано і включено в корветну програму.

«Микола Гапеєв також зазначив, що меморандум передбачає укладення окремих контрактів між сторонами в чітко обумовлені строки та конкретні кроки співпраці в рамках корветної програми», – йдеться у повідомленні.

Микола Федорків Фото: Суднобудівного заводу «Океан», АрміяInform

Система Orphus