Ви тут:

Замовлення ліків онлайн

Сучасний світ дає нам широкі можливості, особливо, що стосується онлайн-простору. Ми можемо не виходячи з дому замовити продукти з супермаркету або готову їжу з ресторану. Купити в Харкові необхідну запчастину не виходячи з дому, а отримати в найближчому пункті доставки. Можливість замовити ліки тепер не проблема. Якщо вас цікавить якийсь конкретний препарат, а поблизу вашого дому немає його в наявності, ви можете замовити його в інтернет-аптеці. 

Як здійснюється пошук ліків

Мережа аптек Аптека доброго дня пропонує широкий асортимент ліків, які пройшли всю необхідну сертифікацію та придатні для вживання. Для того, щоб обрати необхідний лікарський засіб, необхідно в пошуковому рядку ввести назву препарату. Також є можливість вибрати необхідну категорію товару і далі відфільтровувати необхідні позиції. Також на сайті є інші фільтри, з якими ви швидше знайдете необхідний товар.

Кожен препарат знаходиться на правильному місці та зберігається відповідно до інструкції. Працівники аптеки піклуються про своїх клієнтів та завжди можуть порекомендувати альтернативні препарати, які будуть дешевшими, якщо відсутнє точне призначення лікаря. Також вам порадять ліки від гострого болю або вітамінні комплекси.

Здійснення доставки з аптеки

Доставка товару оплачується згідно з тарифами компанії-перевізника. Срок доставки залежить від пункту призначення. Це може бути від 1 до 3 днів. Також доступне замовлення кур’єром в тому випадку, якщо сама замовлення складає більше 500 грн. Пропонується самовивіз – послуга передбачена за умови попереднього замовлення ліків по телефону або на сайті.

Доставка Укрпоштою Експрес безкоштовна. Умови відправки – 100% передоплата. Відправлення надійде до пункту призначення на протязі 1-3 днів.

Ви можете безпечно замовити ліки та отримати якісний продукт для будь-яких цілей. Винятками являються наступні препарати:

  • засоби які відпускаються тільки за рецептом (крім тих, які приймають участь у програмі “Доступні ліки”;

  • наркотичні засоби, психотропні речовини;

  • сильнодіючі та ядовиті препарати;

  • засоби, які потребують особливих умов зберігання;

Все, що стосується косметики, засобів для гігієни, вітаміни та дієтичні добавки – можна отримати без жодних обмежень. 

На сайті  та в мережі аптек діють акції та знижки. Ви маєте можливість придбати необхідні препарати та товари по низьким цінам. Картка “Аптека доброго дня” має накопичувальні бонуси, які надходять на пластик від кожної покупки в будь-якій аптеці мережі. 

Система Orphus