Ви тут:
Суспільство Україна 

Забороняють воювати, – генерал Кривонос розповів, як у ЗСУ оцінюють перемир’я на Донбасі

Колишній заступник секретаря Ради нацбезпеки та оборони Сергій Кривонос, якого напередодні звільнив Володимир Зеленський, розповів про ставлення у Збройних силах України до проголошеного на Донбасі режиму припинення вогню.

Про це повідомляє УНІАН.

За словами Кривоноса, військові на фронті не розуміють київських політиків.

“Не раз опиняючись в ситуації, коли тобі намагалися заборонити стріляти, я розумію, що відчувають військові. Велике розчарування, що люди пішли на війну воювати, а їм забороняють це робити. Тому відбувається падіння морального духу в Збройних силах і відтік фахівців”, – зазначив він.

Кривонос стверджує, що за останні три роки з лав ЗСУ звільнилися понад 70 тисяч осіб. Не всі з них можуть “витравити з себе дух воїна”, додає ексзаступник секретаря РНБО.

“Добре, якщо вони знайшли себе в цивільному житті і можуть на нормальній роботі себе реалізувати. А ті, які не реалізувалися, як раз і становлять велику проблему. Це питання має вирішуватися на державному рівні, щоб ті, хто захищав Україну, не були забуті. Повинні працювати масштабні програми щодо забезпечення підтримки тих, хто воював “, – наголосив генерал, додаючи про необхідність психологічної реабілітації та можливість реалізації вчорашніх воїнів у лавах підрозділів територіальної оборони.

Фото: president.gov.ua

Система Orphus