Ви тут:
Суспільство Україна 

За останні 10 місяців українцям нарахували за теплопостачання менше, ніж минулоріч, – Мінрегіон

За січень-жовтень цього року українцям нараховано за тепло на 3,9 млрд грн менше, ніж за аналогічний період минулого року. На це, зокрема, вплинуло те, що ціна блакитного палива, яке є сировиною для теплопостачальних підприємств, зменшувалась.

Протягом січня-жовтня 2020 року за послуги теплопостачання українцям нарахували 24,4 млрд грн, тоді як у такий же період 2019 року – 28,3 млрд грн. Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України у Telegram-каналі.

Загалом за житлово-комунальні послуги без урахування природного газу та електроенергії за 10 місяців поточного року нарахували 53,8 млрд грн, що менше, ніж за аналогічний період торік – 56,1 млрд грн. Отже теплопостачальні підприємства працюють у штатному режимі та надають всі послуги. Наразі більшість підприємств теплопостачання надають послуги споживачам за тарифами, що встановлювалися у 2018 році.

У Мінрегіоні додали, що заборгованість населення за ЖКП на 1 листопада 2020 року, за даними Держстату, становила 28,6 млрд, з них за теплопостачання – 16,7 млрд грн.

Система Orphus