Ви тут:
децентралізація Суспільство 

З’явився посібник “Робоча книжка депутата місцевої ради територіальної громади: для депутатів і не тільки”

Експерти ГО “Інститут громадянського суспільства” розробили посібник “Робоча книжка депутата місцевої ради територіальної громади: для депутатів і не тільки”.

Про це повідомили у пресцентрі ініціативи “Децентралізація”.

У виданні –  практичні поради для депутатів місцевих рад територіальних громад у їх діяльності та на основі найкращих практик місцевого самоврядування, принципів доброго врядування, досвіду роботи експертів Інституту громадянського суспільства у територіальних громадах впродовж 2014-19 років з використанням раніше виданих спеціалізованих навчальних матеріалів за окремими темами.

Експерти зробили спробу в досить простому вигляді показати, для чого, як, на основі якого законодавства та знань можуть працювати депутати місцевої ради територіальної громади в умовах проведеної в Україні децентралізації. У виданні йдеться про різні аспекти діяльності місцевої ради та депутатів, тому в кожному параграфі є відсилання до більш ґрунтовних публікацій в означених темах. Для простоти використання, до деяких складних графічних матеріалів зроблено доступ на основі використання QR-кодів.

Розраховано перш за все на депутатів місцевих рад, голів територіальних громад, громадських активістів та усіх небайдужих до розвитку своїх територіальних громад.

workbook-for-lc-2020-1
Система Orphus