Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Європейський інвестиційний банк надасть Україні 640 млн євро, переліку міст отримувачів і Полтава        

640 млн євро від  Європейського інвестиційного банку отримає Україна на реалізацію пріоритетних проєктів у галузі інфраструктури та транспорту.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України  Владислав Криклій у facebook. 

“Сьогодні було укладено одразу кілька кредитних угод з банком за нашими основними проєктами: 200 млн євро будуть спрямовані на реалізацію проєкту “Міський громадський транспорт України II”, який передбачає закупівлю близько 500 одиниць електричного громадського транспорту для 18 українських міст. Попередньо це Сєвєродонецьк, Вінниця, Ужгород, Черкаси, Кременчук, Біла Церква, Мелітополь, Кам’янське, Хмельницький, Тернопіль, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Запоріжжя, Львів, Полтава, Одеса та Чернівці. Остаточний перелік міст отримаємо після ратифікації угоди з банком”, – написав  Владислав Криклій. 

100 мільйонів євро підуть на відновлення дорожньої мережі Луганщини, а саме на ремонт 2-х ділянок Р-66 КПП “Демино-Олександрівка»-Сватове-Лисичанськ-Луганськ у рамках проєкту “Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проєкт 3В)”.

Ще 340 млн євро Україна отримає на розвиток муніципального транспорту, поштових відділень та іншої важливої інфраструктури східного регіону. У підсумку, ці зміни на собі відчують майже 14 млн українців, які проживають на цих територіях.

ЄІБ – один із ключових партнерів України, з яким ми співпрацюємо з 2007 року. Цьогоріч ми значно розширили наше співробітництво та залучили нові ресурси для реалізації на вигідних умовах важливих проєктів для людей.

“Вдячний нашим партнерам з European Investment Bank за всебічну співпрацю і допомогу Україні!”, –  написав.

Фото: 5.ua

Система Orphus