Ви тут:
децентралізація Оголошення Суспільство 

ЄС і GIZ підтримують малі й середні підприємства у громадах: конкурс грантів

У межах проєкту “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП” до 30 грудня триває конкурс грантів для відбору десяти міст і територіальних громад, які отримають до 1 000 000 грн грантових коштів.

Про це повідомили у Представництві Європейського Союзу в Україні.

Через цей конкурс Європейський Союз і GIZ стимулюють місцеві громади реалізувати проєкти, спрямовані на підтримку стійкості й відновлення українських МСП під час пандемії COVID-19. Особлива увага приділятиметься поліпшенню місцевих умов та послуг для бізнесу, який має потенціал до зростання, інновацій і експорту.

“Європейський Союз традиційно підтримує малий бізнес, адже це запорука економічної стабільності країни. Тому в умовах кризи наша підтримка набуває особливої ваги і ми намагаємося швидко і гнучко реагувати на сучасні виклики”, — розповіла керівниця відділу Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура і довкілля” Представництва Європейського Союзу в Україні Клое Альйо.

Територіальні громади, які оберуть, мають впроваджувати проєкти, повязані з їхньою загальною політикою підтримки МСП. Інструменти такої підтримки можуть бути спрямовані, наприклад, на цифрову трансформацію послуг для МСП, консультації щодо ведення бізнесу в умовах карантинних обмежень, цільове для конкретного сектору чи громади інформування МСП про наявні механізми допомоги, закони і положення, повязані із COVID-19.

Цим конкурсом ми хочемо надати допомогу українським містам і територіальним громадам в поліпшенні їхньої системи підтримки МСП в часи пандемії COVID-19. Українські підприємства матимуть шанс не тільки пережити кризу, а й отримати користь від запровадження інновацій, цифрової трансформації, та вийти з кризи сильнішими“, — зазначив керівник проєкту від GIZ Бенжамін Клінгер.

Проєкт “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСПреалізує за дорученням ЄС та уряду Німеччини Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Фото: pexels

Система Orphus