Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як залучити гроші й удачу в Новому році: прикмети та ритуали

Існує ряд способів притягнути фінансове благополуччя і життєву удачу в новому році. Деякі нюанси даних методів різняться залежно від символу прийдешнього року. Але, здебільшого, всі вони «працюють» однаково добре в будь-яку новорічну ніч.

Одним з найвідоміших обрядів для залучення грошей є випивання шампанського з келиха, у який людина кидає монетку. Випивши шампанське під бій курантів, монетку слід витягнути з келиха, помістити її в гаманець і носити її там наступні 12 місяців, як своєрідний талісман для залучення грошей, повідомляє year.pp.ua

Для того, щоб в найближчому майбутньому фінанси текли в будинок річкою, 31 грудня житло потрібно ретельно прибрати, викинути з нього все сміття, тріснутий посуд, дзеркала і т. д., а під килимок перед вхідними дверима покласти монету.

За новорічний стіл не можна сідати, не віддавши всі борги, які людина має за попередні місяці. Це відштовхне фінансову удачу на наступні 365 днів. І, навпаки, перед самим Новим Роком нікому не варто позичати гроші, щоб не залишитися без них у прийдешньому році.

Багатство і удача обов’язково оселяться у квартирі, якщо її господарі накриють такий новорічний стіл, який буде ломитися від страв. Тим більше, якщо серед них виявляться страви, які припадуть до душі символу прийдешнього року. Зокрема, ввечері 31 грудня 2020 року на святковому столі обов’язково повинні бути присутніми: салати, овочі, фрукти, риба, м’ясо птиці та солодощі.

Крім того, слід звернути особливу увагу на оздоблення будинку та святкового столу. Останній повинен бути обов’язково застелена білосніжною скатертиною, а сам будинок прикрашений в світлих, спокійних тонах. Ні в якому разі не можна прикрашати житло червоними предметами – адже цей колір може розлютити Бика і налаштувати його проти господарів будинку на весь 2021 р.

Крім новорічних обрядів для залучення багатства, які люди проводять за власною ініціативою, існують і незалежні від їх бажання грошові прикмети, які також обіцяють гроші:

Якщо ввечері 31 грудня раптом ліва рука засвербіла, її потрібно стиснути в кулак, засунути в стислому вигляді усередину кишені і тільки там розкрити. За прикметою, в прийдешньому році це віщує багатство.

Широко відомим новорічних звичаєм є загадування бажання (в тому числі, про фінансове благополуччя) під бій курантів. Людина пише на папірці бажання, з першим боєм годинника спалює його, кидає попіл в келих з шампанським і випиває його. Прикмета свідчить: якщо людина встигає випити шампанське з попелом до того, як закінчать бити куранти, то незабаром його бажання здійсниться, якщо ні – бажання доведеться знову загадувати через 12 місяців.

Прикмети на 1 січня

Перший день січня починає весь новий рік. Не дивно тому, що здавна народні прикмети, пов’язані з 1 січня, дають прогнози не на короткий час, а на всі наступні дні року. Вважається: якщо 1 січня в будинку випадково розбивається іграшка з ялинки або якась посуд зі святкового столу, то це на щастя. Правда, для того, щоб удача оселилася в оселі на всі прийдешні 12 місяців, уламки предмету не можна залишати на підлозі надовго. Їх потрібно швидко зібрати і викинути – але не у смітник, а відразу за поріг будинку.
Ще однією сприятливою ознакою є купити в цей день будь-яку річ з великою знижкою – така покупка пророкує удачу на роботі і у фінансових справах на наступні 365 днів. У свою чергу, для торговця, який продасть щось покупцеві 1 січня по заниженій ціні, такий продаж обіцяє постійну удачу в торгівлі до наступних новорічних свят.

1 січня не можна працювати, інакше найближчі 12 місяців виявляться заповненими клопотами і непотрібною метушнею. В перший день року не варто також прибирати будинок і викидати з нього сміття – разом з останнім з житла на цілий рік піде удача.

Звичайно, не всі новорічні прикмети й обряди працюють зі стовідсотковою точністю – точно так само, як не завжди символ чергового року виправдовує покладені на нього надії людей. І все-таки ці повір’я з’явилися не випадково – за ними стоїть мудрість не тільки наших предків, але і людей, що живуть по всій Землі (як відомо, святкування Нового року за східним календарем прийшло до нас з Китаю). Так що краще все-таки дотримуватися прикмет на Новий 2021 рік, щоб дати долі шанс здійснити своє заповітне бажання. А якщо слідувати їм в останній вечір 2020 року то, можливо, саме Білий Бик і здійснить його.

Система Orphus