Ви тут:
Суспільство 

Як правильно підбивати підсумки року, щоб бути щасливим, – розповіли психологи

Виявляється, потрібно вміти не тільки правильно проводжати і зустрічати Новий рік, а й підбивати підсумки. Як зробити це так, аби бути щасливим – розповідають психологи.

Як з’ясувалося, ця незвичайна передноворічна традиція вимагає дотримання певних правил, але не думай, що це щось дуже складне. Експерти пояснюють, що треба вміти правильно підбивати підсумки хоча б для того, аби не розчаруватись в прожитому році та позитивно налаштуватися на новий етап свого життя, повідомляє lux.fm.

Ось як треба підбивати підсумки року

Не порівнюй себе з іншими

Усі люди різні, тому наше життя сильно відрізняється від життя інших. Зосередься лише на власних досягненнях та не звертай увагу на “перемоги” оточуючих. Ти не знаєш, яку ціну вони заплатили за те, що мають.

Подякуй

Не завжди все йде так, як ми плануємо. Інколи щось не вдається, але треба знайти в собі сили та мудрість подякувати за новий досвід, завдяки якому ти більше не робитимеш таких помилок.

Також необхідно подякувати людям, які були поруч з тобою весь цей час та навіть тим, хто пішов. Пам’ятай, все робиться лише на краще!

Зосередься на позитиві

У новий рік треба “заходити” з позитивними думками, тому не варто зосереджуватися на невдачах та негативних моментах (навіть якщо їх було більше, ніж хороших). Краще подумай про те, що позитивного сталося за останні 365 днів.

Проведи глибокий аналіз

Звичайно, занурюватися в негатив не треба, але подумати над тим, чому тобі не вдалося втілити в життя деякі задуми – необхідно. Поміркуй над тим, де ти міг помилитися та як не допустити цього в майбутньому.

фото ілюстраційне

Система Orphus