Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Як позбутися головного болю, що виникає через стреси, – рекомендація лікаря

Через проблеми в офісі, домашні справи та догляд за дітьми головні болі від стресу можуть бути майже нестерпними. Але є простий засіб, як їх позбутися, про який розповіла терапевт Палома Гонсалес, повідомляє greenpost.ua.

Стресові головні болі можуть з’явитися в будь-який момент і повністю збити вас з пантелику. У більшості випадків стрес викликає головний біль, який частіше за все буває у скронях.

На думку експертів, психологічний стрес може проявлятися фізично, впливати на наш зовнішній вигляд, наприклад на шкіру, і викликати хворобливу напругу в області шиї й плечей. За даними Національного інституту неврологічних розладів та інсульту (Німеччина), головні болі напруги й стресу є одними з найбільш поширених типів головного болю, з якими стикаються дорослі.

Що робити?

Ви можете легко полегшити біль за допомогою простих вправ на розтяжку.

«Розтяжка дає змогу знизити напругу в м’язах, що, своєю чергою, зменшує біль, покращує кровотік і діапазон рухів, а також знімає напруженість у м’язах. Приділяйте розтяжці хоча б 10 хвилин на день. Розтягуйте всі групи м’язів, включаючи м’язи шиї», — радить терапевт Палома Гонсалес.

фото ілюстраційне

Система Orphus