Ви тут:

Як обрати найкраще комп’ютерне крісло

Сьогоднішнє життя неможливо уявити без комп’ютерної техніки. Вдома та на роботі люди в тій чи іншій мірі прибігають до вірного цифрового помічника і друга – комп’ютера. Та попри велику користь, неправильне використання комп’ютера може суттєво нашкодити здоров’ю людини.

Перш за все від зловживання комп’ютером страждають спина, хребет, а також очі та мозок. Щоб запобігти проблемам зі спиною, варто підібрати зручне комп’ютерне крісло, розроблене спеціально для того, щоб зробити роботу за монітором максимально безпечною з урахуванням ортопедичних вимог щодо правильної постави людини в сидячому положенні.

Не секрет, що коли доводиться виконувати навіть цікаву і захоплюючу роботу в незадовільних та шкідливих умовах, то її продуктивність суттєво страждає. Тобто продуктивність та ефективність праці прямо пропорційно залежать від середовища та умов, в яких знаходиться виконавець. До такого висновку прийшли дослідники у галузі менеджменту під час проведення експерименту на заводі Хоторна «Вестерн Електрик» у місті Чичеро, штат Іллінойс, США в 1924 році. Керівники заводу вирішили посилити освітлення у приміщенні, що покращило умови праці. Після чого стало помітно, як змінилась продуктивність праці у кращу сторону.

Час плинув, приносячи нові науково-технічні досягнення, і вимоги до оснащення робочого місця також зазнали змін. Левову частку праці на сьогодні вдалося комп’ютеризувати. Тому основний інвентар праці складається із комп’ютера, стола та крісла. Через це перед роботодавцями постали нові питання щодо покращення умов праці.

Якісні комп’ютерні крісла – шлях до успішної роботи

KULIK SYSTEM – виробник, який спеціалізується на ортопедичних ергономічних кріслах для роботи за комп’ютером. Крісла KULIK SYSTEM розроблені з урахуванням анатомічних особливостей тіла, щоб зробити роботу в сидячому положенні максимально безпечною та природною для спини та комфортною для виконавця. Важливою особливістю крісел є можливість регулювати висоту підголівника. Висота самого крісла має повну свободу регулювання і можливість обрати кут нахилу крісла та межі гойдання від 90о до 150о. Нижня частина виробу має 16 варіантів регулювання жорсткості ергономіки. Механізми регулювання підтримують колінні суглоби під кутом 90о,. Також можна налаштувати бажану висоту підлокітників. Вісь підтримує хребет по всій довжині його відділів: шийного, грудного, поперекового, крижового та куприкового. Окрім того, крісло забезпечує правильне положення тазу під час сидіння. Спеціалісти KULIK SYSTEM впевнені в тому, що достойні умови – прямий шлях до якісної та продуктивної роботи. Покупка якісного комп’ютерного крісла – необхідна інвестиція у майбутній успіх!

KULIK SYSTEM пропонує ергономічні комп’ютерні крісла для дорослих і дітей, виконані у різних моделях та кольорах. Це допоможе підібрати крісло, яке бездоганно впишеться в інтер’єр приміщення на роботі чи вдома.

Як обрати найкраще комп’ютерне крісло на сайті KULIK SYSTEM

На сайті є каталог наявних моделей з чинними цінами на комп’ютерні крісла. Також можна зробити індивідуальне замовлення за обраними вами параметрами, скориставшись для цього конструктором. Ви підбираєте для себе бажані характеристики майбутнього крісла для роботи за комп’ютером. Серед яких:

 • модель крісла;
 • наявність чи відсутність підголівника;
 • матеріал, з якого буде виготовлено виріб (натуральна шкіра, азур, антара, цілісна або перфорована екошкіра);
 • колір. До вашої уваги представлена широка палітра кольорів. Окрім основного тону можна зробити вставки іншого відтінку;
 • дизайнерська прошивка крісла;
 • стійка або рухома нижня опора;
 • оздоблення кристалами Сваровскі за бажанням;
 • друк корпоративної символіки (логотипів) на елементах крісла.

Розрахувати, скільки коштують комп’ютерні крісла, можна також за допомогою конструктора.

Корпоративний тест-драйв компютерних крісел

Тест-драйв – унікальна послуга комп’ютерних крісел KULIK SYSTEM.

При корпоративному замовленні є чудова нагода протестувати крісла для роботи за комп’ютером. Спочатку фахівці KULIK SYSTEM надають консультацію та відповідають на питання, що вас цікавлять. Після чого робиться колективне замовлення обраних ергономічних комп’ютерних крісел. Команда KULIK SYSTEM прибуває в організацію, попередньо узгодивши з вами час та місце знаходження. На вашому робочому місці крісла збирають, офіційно презентувавши, та дають можливість співробітникам протестувати їх у роботі за комп’ютером. Після закінчення тест-драйву крісла збираються.

Де придбати ергономічне комп’ютерне крісло KULIK SYSTEM

Асортимент крісел для роботи за комп’ютером KULIK SYSTEM є на сайті виробника. Також на веб-сторінці указані ціни на комп’ютерні крісла.

KULIK SYSTEM має торгові точки у Києві, Дніпрі, Львові та Одесі. Також є можливість замовити товар з доставкою в інтернет-магазині.

KULIK SYSTEM пропонує вигідну програму купівлі комп’ютерних крісел «Оплата частинами» разом із Приватбанком для власників Універсальної карти Приватбанку за умови придбання товару у фірмовому салоні. Розстрочка розрахована на оплату товару протягом _ місяців без комісії та інших прихованих платежів.

Можливі обмін та повернення товару протягом 14 календарних днів відповідно до статті 9 Закону України «Про права споживачів».

Також можна скористатися послугою trade in. Ви обмінюєте старе комп’ютерне крісло і отримуєте знижку 1000 грн. на покупку нового ергономічного крісла. Якщо ви вирішили обміняти стару модель KULIK SYSTEM на нову, то на вас чекає знижка 20%. Для цього повідомте вашу адресу, і співробітники приїдуть до вас та заберуть старе крісло.

На комп’ютерні крісла KULIK SYSTEM надається гарантія строком 12 місяців. За додаткову вартість можна придбати розширену гарантію на 2 або 3 роки. Гарантійне обслуговування поширюється на:

 • регулювальні механізми крісла;
 • несущі частини рами осьового каркасу спинки та підлокітників;
 • металеві конструкції крісла.

У випадку втрати Гарантійного Чеку чи обслуговування комп’ютерного крісла поза фірмовим салоном гарантія втрачає силу.

Система Orphus