Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як діяти у разі загоряння чи сильного задимлення: рятувальники нагадують правила пожежної безпеки

Для того, щоб зменшити кількість пожеж у житловому секторі фахівці обласної Служби порятунку «101» проводять з громадянами профілактичні бесіди.

Зокрема, рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу у Полтаві, Лохвиці, Хоролі, Котельві та Пирятинському районі. Фахівці ДСНС нагадували громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, радили слідкувати за станом та справністю електромережі.

Також, як розповіли в ГУ ДСНС в Полтавській області, вогнеборці роз’яснили правила пожежної безпеки під час використання обігрівачів, електропобутових приладів та під час користування пічним опаленням. Рятувальники розповідали, як діяти у разі виникнення загоряння чи сильного задимлення. Крім того, щоб громадяни пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки, співробітники ДСНС наприкінці бесід вручали їм тематичні листівки.

“Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях. Пам’ятайте, що у разі виникнення пожежі чи будь-якої іншої надзвичайної події відразу телефонуйте за номером 101”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus