Ви тут:
Спорт Суспільство 

Визначене місце проведення першого в історії чемпіонату світу з гірського бігу і трейлу

Всесвітня Асоціація гірського бігу, Міжнародна асоціація з бігу на ультрадовгі дистанції та Міжнародна асоціація з трейлу спільно проведуть перший в історії комбінований чемпіонат світу з гірського бігу і трейлу.

Змагання заплановані 11-14 листопада 2021 року у Чіангмайї (Тайланд) і відбудуться під егідою Всесвітньої асоціації легкої атлетики та згідно з усіма її технічними правилами.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики України.

Змагання триватимуть упродовж чотирьох днів. До програми ввійдуть гірський біг вгору, короткі та довгі трейлові дистанції для дорослих атлетів. Змагання з класичного гірського бігу у рамках програми чемпіонату проводитимуться як для дорослих, так і для юніорів (U20).

Читайте також: Юний український шахіст став віцечемпіоном світу

Чіангмай розташований у 700 км на північ від Бангкоку, на березі річки Пінг. Як зазначається на сайті Всесвітньої легкої атлетики, ця місцевість обіцяє подарувати учасникам незабутні враження. Що й не дивно, адже не дарма саме вона є найбільшим туристичним центром на півночі Таїланду. Місцевість та інфраструктура тут повністю сприяють успішному проведенню комбінованого чемпіонату світу.

Система Orphus