Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Виплата пенсій за грудень на Полтавщині розпочалася вчасно

На 4 грудня Головним управлінням Пенсійного фонду України в Полтавській області профінансовано виплату грудневих пенсій на суму 321,3 млн грн, що становить 21,7% від місячної потреби.

Про це повідомив перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Носенко.

Загалом, планується спрямувати на пенсійні виплати протягом грудня 1 479,7 млн грн, що на 7 мільйонів більше, ніж у листопаді. Це пов’язано з проведеними перерахунками пенсій в зв’язку зі збільшенням з 1 грудня прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. В результаті перерахунків збільшились мінімальні пенсійні виплата з 1712 до 1769 гривень та максимальні – з 17 120 до 17 690 гривень. Також перераховані надбавки, підвищення та інші виплати, які встановлюються до пенсій, розмір яких розраховується, виходячи із даного показника.

До банківських установ, які профінансовані по 6 грудня, направлено 244,8 млн грн, а до відділень поштового зв’язку, які забезпечені коштами по 8 грудня, – 76,5 млн грн.

Пенсії представників силових структур профінансовані у повному обсязі.

фото ілюстраційне

Система Orphus