Ви тут:
PROвсе Відео Суспільство 

Вихід третього сезону серіалу “Мандалорець” затримається

Третій сезон серіалу “Мандалорець” за “Зоряними війнами” не вийде до Різдва 2021 року, як очікувалося. Після анонсу у фіналі другого сезону деякі люди подумали, що “Книга Боби Фетта” – це і є третій сезон “Мандалорця”.

Про це в ефірі шоу Good Morning America розповів творець проєкту Джон Фавро, інформує 112.ua.

“Наприкінці шоу було написано, що “Книга Боби Фетта” вийде в грудні 2021 року. І це не було серед великих анонсів Діснея. Ми хотіли відкласти це, тому що не хотіли спойлерити сюрприз, коли Кетлін Кеннеді оголошувала всі ті великі діснеївські серіали. Ми хотіли зберегти цей секрет. Насправді це шоу буде окремим від третього сезону “Мандалорця”. Але ми не сказали, що “наступна глава”, про яку говорила Кетлін Кеннеді, – це і є “Книга Боби Фетта”. І ми стаємо до виробництва третього сезону “Мандалорця” одразу після цього. Головний герой, якого всі знають і люблять, теж повернеться. Зараз ми працюємо над передпродакшеном, поки знімаємо серіал про Бобу Фетта”, – розповів Фавро.

Крім того, наразі сценарист “Мандалорця” Дейв Філоні пише сценарій для сольного фільму про Асоку Тано.

“Я співпрацюю з фантастичним продюсером і сценаристом Дейвом Філоні, з яким ми працювали над “Мандалорцем”. Зараз він пише сценарій для “Асоки”. Крім того, у нас є “Рейнджери Нової Республіки”. Дія серіалів розгортається в тому ж періоді часу, одразу після подій “Повернення джедая”, – додав Фавро.

“Отже, третій сезон “Мандалорця” почнуть знімати після закінчення зйомок “Книги Боби Фетта”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Entertainment Weekly

Система Orphus