Ви тут:
Суспільство Україна 

Вифлеємський Вогонь Миру прибув у район проведення Операції об’єднаних сил

Сьомий рік поспіль Вогонь Вифлеєму пластуни передають на передові позиції української армії в районі проведення Операції об’єднаних сил та прифронтові міста Донецької та Луганської областей.

Урочистості поширення Вифлеємського Вогню Миру відіграють, особливо сьогодні, важливу символічну роль задля досягнення єдності і національної ідентичності, підтримки мешканців Донбасу, а також підтримки морально-психологічного стану українських військовослужбовців.

Про це повідомили у пресцентрі штабу ООС.

   Сьогодні Вогонь з Вифлеєму доставили до району проведення операції Об’єднаних сил, де його було передали Головному капелану ООС від ПЦУ, священнику Дмитру Присяжному. Отримавши Вогонь, дотримуючись всіх процедур, Головний капелан передав його тимчасово виконуючому обов’язки командувача Об’єднаних сил генерал-майору Віктору Ганущаку. Доторкнутись до священного вогню мали можливість всі присутні військовослужбовці. Після того, як діти виконали перед військовими пісню Вифлеємський Вогню Миру, вогонь вирушив на передову. Планується, що його буде доставлено до кожного військового підрозділу.

Нагадаємо, щороку перед Різдвяними святами члени “Пласту – Національної скаутської організації України” отримують у Відні від австрійський скаутів Вифлеємський Вогонь Миру і поширюють його серед української громади.

Система Orphus