Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

ВООЗ заявила, що людям, які перехворіли на COVID-19, потрібно дотримуватись маскового режиму

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що люди, які перехворіли на коронавірусну інфекцію, повинні дотримуватися правил носіння масок.

Про це заявила представниця ВООЗ Марія Ван Керхове, передає 24 канал.

У ВООЗ це пояснюють тим, що наразі невідомо, скільки часу триває імунітет після перенесеної хвороби. У ВООЗ пояснюють, що після інфікування коронавірусом антитіла починають вироблятися лише через кілька тижнів.

“Відомо, що антитіла виробляються у тих, хто переніс хворобу у важкій формі, легкій формі або безсимптомно. Наразі проводяться дослідження, щоб з’ясувати, наскільки сильна така імунна відповідь і як довго зберігаються ці антитіла”, – заявила Ван Керхове.

За її словами, у деяких випадках збереження антитіл в організмі триває близько півроку. Відтак це пояснює важливість дотримання всіх протиепідемічних заходів.

“Ми не знаємо, як довго триває імунна відповідь, тому важливо продовжувати практикувати фізичне дистанціювання. Ми маємо бути впевнені, що руки вимиті, що використовується мило і чиста вода або спиртові засоби обробки, що ми носимо маски і дотримуємося всі заходів безпеки”, – наголосила представниця ВООЗ.
Система Orphus