Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Військовий комісар Полтавщини побажав воїнам бути героями, які завжди повертаються додому

Військовий комісар Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитро Губський звернувся до військових Полтавщини з привітанням з нагоди Дня Збройних Сил України. Зокрема, він побажав воїнам безпеки та успіхів на службі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому.

“Шановні військовослужбовці, резервісти, ветерани військової служби Полтавського, Миргородського, Кременчуцького та Лубенського гарнізонів.

Двадцять дев’ять років новітньої історії українського війська – це тернистий шлях від становлення, спроб знищення до вагомих досягнень, міжнародного та всенародного визнання.

Сьогодні Збройні Сили України перебувають в авангарді боротьби українського народу проти російської збройної агресії. Саме завдяки мужності та героїзму наших воїнів на фронті створено належні умови для відновлення територіальної цілісності та здійснення комплексу реформ з модернізації країни.

Саме завдяки зусиллям Збройних сил України поза зоною ООС можливе мирне життя. Вони зупинили сильного підготовленого ворога, який хотів позбавити українців права бути вільними і незалежними.

У День Збройних Сил України бажаю воїнам безпеки та успіхів на службі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!
Зі святом!”

З повагою, військовий комісар Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитро Губський.

Система Orphus