Ви тут:

Відмінні характеристики оригінальних окулярів Рей Бен

Популярні, яскраві і красиві брендові аксесуари підробляють часто. Якщо ви шанувальник Ray-Ban або як раз хотіли вибрати для себе окуляри марки, розповімо, що враховувати при покупці, щоб не придбати підробку за ціною оригіналу.

Чим погані фейки

За якість виконання фейку, використовування матеріалів та дизайн ніхто не відповідає. Підробки зазвичай поступаються оригіналам і за зовнішнім виглядом, довговічностю, і за якістю захисту очей. Хороші окуляри йдуть з поляризацією, гарантують оптимальний захист органів зору, в підробках встановлюють звичайне скло або пластик.

Якщо вам пропонують підозріло низькі ціни, насторожіться. Швидше за все, це підробка, а вона з Ray-Ban не має нічого спільного. У кращому випадку за окулярами буде видно, що це не оригінал, дужки швидко зламаються, в гіршому разі ви отримаєте опік рогівки. Постійне застосування окулярів від сонця без адекватного УФ-покриття дуже шкідливо для зору. Вигідні умови та гарантію оригінальності ви знайдете на офіційному сайті rayban ukraine. Тут завжди максимальний вибір моделей, надаються необхідні гарантії.

Як розпізнати оригінал

Відмінні характеристики оригінальних окулярів:

  • Ціна – якщо вона дуже низька, перед вами точно підробка. Справжні Ray-Ban виготовляються з якісної сировини, лінзи йдуть з максимальним захистом від УФ. Подібні аксесуари мають відповідну вартість, і вона ніколи не буває низькою (навіть по акції).
  • Сертифікати відповідності – у рітейлера вони повинні бути обов’язково. Продавець надає офіційний документ за запитом, якщо він відмовляє вам в цьому, шукайте далі.
  • Гравірока лінз – оригінальні авіатори і варфарери йдуть з вигравіруваними написами. На правій лінзі ви побачите Ray-Ban, на лівій – RB. У деяких моделях гравірування всього одна.
  • Індивідуальний номер – він є абсолютно у всіх очок, вказується на лівому завушник. Без номерів на ціннику, завушник, сайті йдуть тільки підробки (перевірити код можна на офіційному сайті виробника).

Справжні Ray-Ban випускають на сертифікованих заводах в Італії та Китаї, технології застосовуються ідентичні. Вказівка інших країн випуску вказує на те, що перед вами підробка. При бажанні можна відправити запит в італійський офіс виробника і уточнити дані про рітейлері. Якщо у продавця немає права продавати оригінальні окуляри, напевно він торгує фейк.

Система Orphus Поделиться на fb