Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Від сьогодні кремечуцька молодь розпочала стажування в органах місцевого самоврядування

У Кременчуці від сьогодні розпочинається стажування молоді в органах місцевого самоврядування. Традиційно цей молодіжний проєкт приурочений до Дня місцевого самоврядування в Україні.

Організаторами «Стажування молоді в органах місцевого самоврядування» є Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій та управління у справах молоді та спорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.

Як розповіли у Кременчуцькій міськраді, у рамках проєкту упродовж поточного тижня 20 молодих кременчуківців, які є лідерами учнівського та студентського самоврядування закладів освіти Кременчука, ознайомлюватимуться з діяльністю керівників міста, структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, його колективами та тим обсягом робіт, що ними виконується.

Молодь, яка є учасниками популярного молодіжного проєкту, привітав міський голова Віталій Малецький. Керівник міста зазначив, що цьогорічне стажування дещо відрізняється від стажування попередніх років. Пов’язане це з об’єктивними причинами – карантинними обмеженнями, застосованими задля запобігання подальшому розповсюдженню коронавірусної інфекції. Він висловив сподівання, що вже наступного року епідемічна ситуація зміниться на краще і молодь матиме більш детальніше ознайомитися з тим, чим займається місцева влада, якій громада делегувала багато повноважень.

Результати стажування будуть підведені наступного тижня, 7 грудня – в День місцевого самоврядування в Україні.

Система Orphus