Ви тут:
Відео Кримінал Суспільство Україна 

Від початку року українські прикордонники перехопили 8 дельтапланів з контрабандою, – ДПСУ

У 2020 році на кордоні зупинили 2 літаки та 8 дельтапланів з контрабандою. Чиновники стикалися з маскуванням слідів накладними копитами та посипання їх перцем при пішому перетині кордону.

Про це розповів голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, інформує Еспресо.TV.

“Днями ми затримали в Чернівецькій області чотири дельтаплани, які не давали нам життя протягом останніх півтора місяця. Цього року ми вже затримали два літаки, і, разом із цими чотирма, вісім дельтапланів”, – зазначив чиновник.

“Люди ризикують життям, щоб перекинути кілька пакунків сигарет і заробити гроші. Ситуація дуже кричуща. А скільки було випадків, коли вони розбивалися!”, – додав Дейнеко.

Також він розповів, що у 2020 році були випадки, коли контрабандисти використовували накладні копита, переправляючи “товар” через кордон наземним способом.

“Коли читаєш історичну літературу, бачиш, що всі методи контрабанди, які були на початку XX століття, існують і нині. Змінюються предмети контрабанди, форми. Цього року були навіть випадки, коли порушники використовували накладні копита, маскувалися під корів. На своєму досвіді пам’ятаю, як у 2005 році, в січні, при тому, що висота снігу була десь 40 см, громадяни однієї з країн посипали відбитки перцем, щоб собаки не взяли слід. Таке теж буває. Ми у своїй діяльності стикаємося і з такими кумедними ситуаціями”, – зауважив Сергій Дейнеко.

Фото: dpsu.gov.ua


Система Orphus