Ви тут:
PROвсе Суспільство 

В Японії з’явився шоколад зі смаком різних епох

Фахівці з японської компанії NEC Corporation вирішили використовувати нейромережі в кулінарному мистецтві. Вони запрограмували спеціального робота так, щоб він зміг приготувати шоколад, який викликає асоціації з різними історичними епохами.

Щоб витівка вдалася, штучний інтелект вивчав газетні замітки з різних епох, потім вибирав найпоширеніші в цих статтях слова і інтерпретував їх через смакові рецептори, пише maximum.fm.

Наприклад, коли в матеріалах фігурували слова “розвиток” або “зростання”, смак виходив солодшим, а якщо мова йшла про тривогу або занепокоєння, гірким.

“Нам вдалося створити шоколад зі смаком пілотованої посадки на Місяць, а також зі смаком економічного міхура, що виник в Японії в другій половині вісімдесятих”, – розповіли представники NEC Corporation.

В Японії новинки надійшли в продаж 21 грудня. Тож жителі Країни висхідного сонця зможуть спробувати шоколад зі смаком першої пілотованої посадки на Місяць в 1969 році або зі смаком ситуації ринкової бульбашки в Японії 80-х років.

Фото: pexels

Система Orphus