Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні запустили новорічний проєкт “Дивовижна поштівка”

За ініціативою Олени Зеленської в Україні запустили новорічний проєкт “Дивовижна поштівка”.

За задумом цей проєкт покликаний популяризувати творчість українських художників, повідомили в Офісі Президента.

“Кожного року українці надсилають безліч онлайн-листівок, щоб привітати одне одного зі святами. Цього року ми вирішили створити свої українські дивовижні поштівки, якими можна поздоровити найближчих людей і знайомих”, – розповіла Олена Зеленська.

За її словами, для реалізації ідеї українські художники надали 12 своїх картин, присвячених новорічним та різдвяним традиціям українців.

“Кожну з цих картин ми оживили за допомогою анімації. Так народилися наші поштівки, які поєднали українські традиції з мистецтвом, сучасні технології з прадавніми символами, а українців – одне з одним”, – зазначила дружина Президента.

“Дивовижна поштівка” існує у двох форматах – онлайн та офлайн. Щоб надіслати поштівку діджитал-каналами (через месенджери або соцмережі), потрібно зайти на сайт dyvo-poshtivka.com.ua, обрати варіант, вказати ім’я адресата, написати побажання та відправити. Також можна надіслати звичну друковану поштівку через Укрпошту. Перелік 28 відділень, залучених до проекту, опублікований на сайті Укрпошти. 

Цей проект реалізують за підтримки телеканалу СТБ, Укрпошти та Green Penguin.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus