Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні створять Центр сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства

16 грудня відбулося перше засідання Робочої групи з питань створення Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства під головуванням заступника Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Юрія Петровського.

За результатами засідання робоча група прийняла рішення про створення Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства на базі Державного підприємства “УкрНДІспецсталь”, йдеться на сайті Урядового порталу.

Учасники засідання також опрацювали проект Положення про Центр сертифікації продукції зі спеціальних сталей і сплавів та металургійного матеріалознавства, визначили його організаційну структуру та завдання.

Центр здійснюватиме сертифікацію та оцінку відповідності вимогам технічних регламентів продукції вітчизняних підприємств стратегічних галузей промисловості. Його поява стане запорукою успішного та безпечного ведення бізнесу, виходу на зовнішні ринки та попередження непередбачених витрат. Створення Центру зменшить часові та матеріальних затрати вітчизняних підприємств, адже раніше сертифікацію доводилося робити за кордоном.

Інститут УкрНДІспецсталь невипадково обрано базовим для створення Центру, враховуючи наявність матеріальної та науково-технічної бази, 55-річний досвід діяльності у відповідній сфері; вигідне географічне місцезнаходження – в центрі найкрупнішого промислового регіону України, налагоджене дослідно-промислове виробництво металургійної продукції спеціального призначення.

Робота Центру має сприяти збільшенню експорту конкурентоспроможної, сертифікованої за міжнародними стандартами, металопродукції зі спеціальних сталей і сплавів, а також виготовлених з них виробів, імпортозаміщенню відповідних видів продукції, насамперед для потреб оборонно-промислового комплексу.

Перейти до вмісту