Ви тут:
Медицина Суспільство 

В Ізраїлі розпочалася масова вакцинація проти COVID-19

20 грудня в Ізраїлі розпочався перший етап національної кампанії з вакцинації від коронавірусної інфекції COVID-19.

20 грудня по всьому Ізраїлю розпочали кампанію вакцинації від COVID-19 медичного персоналу. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на The Times of Israel.

Вакцинацію почали робити і медичним працівникам з 20 грудня. До прикладу, у лікарні “Іхілов” в Тель-Авіві вакцинували навіть професора Роні Гамза, директора лікарні, який раніше був на посаді комісара щодо боротьби з коронавірусом.

Під перший етап вакцинації також потрапляють працівники психлікарень та мешканці будинків для літніх, студенти-медики, які працюють в лікарнях, рятувальники, співробітники швидкої допомоги. Решта населення Ізраїля отримає вакцину від коронавірусу на другому етапі вакцинації.

Наразі в Ізраїлі є близько 700 тисяч вакцин. Міністр охорони здоров’я країни Едельштейн заявив, що вражений кількістю ізраїльтян, які зареєструвалися для отримання вакцини від коронавірусу.

“Я був щасливий, дізнавшись, що центри ОГЗ буквально не витримали тиску з боку заявників. Це свідчить про відповідальність людей і про їхнє бажання пройти вакцинацію”, – пояснив він.

Система Orphus