Ви тут:
PROвсе Суспільство 

В Італії засвітили найбільшу в світі ялинку

В Італії вже засвітили найбільшу новорічну ялинку. Світлову інсталяцію відкрили на південному схилі гори Інджіно. Її висота сягає 750 метрів.

Найбільша новорічна красуня засяяла в італійській комуні Губбіо. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на видання La Repubblica.

Запалювання найбільшої новорічної ялинки в світі – це щорічна церемонія, яка у багатьох викликає захоплення. Йдеться не про саме різдвяне дерево, а про світлову інсталяцію.

Гігантська ялинка зі світлових ілюмінацій розташована на південному схилі гори Інджіно. Саме звідти відкривається вид на місто Умбрія Губбіо. Висота різдвяної красуні становить 750 метрів, а ширина – 450 метрів. Загалом, інсталяція має понад дві тисячі вогнів.

Вперше контур цієї ялинки на схиді гори створили у 2000 році. Як найвища у світі вона потрапила до Книги рекордів Гіннеса. Зазвичай, тисячі туристів приїжджали у Губбіо та милувалися неймовірно красивою інсталяцією. Та цього року все по-іншому. Через пандемію коронавірусу церемонія відкриття відбулася в онлайн-форматі.

Система Orphus