Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Установи системи правосуддя Полтавщини можна відвідати на підставі електронних документів

Ідентифікація відвідувачів судів, інших органів або установ системи правосуддя Полтавської області здійснюється також на підставі електронних документів.

Про це говорили на нараді у Полтавській ОДА за участю заступника голови з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдана Бабіча та начальника територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області Олександра Аленіна щодо ідентифікації відвідувачів судів, інших органів або установ системи правосуддя Полтавської області за допомогою мобільного додатку «Дія», повідомляється на сайті Полтавської ОДА.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15.04.2020 № 278 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі картки, та відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у паспорті громадянина України для виїзду за кордон» інформуємо громадян, що ідентифікація відвідувачів судів, інших органів або установ системи правосуддя Полтавської області здійснюється також на підставі електронних документів. Особа, яка має право та бажає потрапити до суду, іншого органу або установи системи правосуддя, може пред’явити е-паспорт громадянина України, е-паспорт громадянина України для виїзду за кордон чи е-посвідчення водія через мобільний додаток «Дія». Додатково пред’являти документи в паперовому вигляді не потрібно. Ідентифікація за допомогою паперових документів й надалі здійснюється у разі пред’явлення останніх відвідувачами.

Система Orphus