Ви тут:
Суспільство Україна 

Уряд виділив кошти постраждалим під час проведення АТО

23 грудня Уряд виділив кошти з резервного фонду в сумі 10 мільйонів 136 тисяч гривень для надання одноразової грошової допомоги постраждалим громадянам під час бойових дій під час антитерористичної операції.

Про це повідомляє “Урядовий портал“.

Кошти з резервного фонду для них виділяють на підставі списків, які затверджує Міжвідомча комісія з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій, що діє при Мінветеранів.

«Уряд на постійній основі вживає заходів щодо підтримки громадян, які постраждали під час антитерористичної операції, та членів їх сімей. Загалом у цьому  Урядом виділено для надання такої допомоги 152 млн 367 тис. гривень», – зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Крім того, Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення про виділення з резервного фонду 570 тисяч гривень Чернівецькій облдержадміністрації для додаткової матеріальної допомоги постраждалому населенню внаслідок червневої повені. 

«Для нас надзвичайно важливим є питання щодо фінансової допомоги західним регіонам для подолання наслідків потужної червневої повені», – прокоментувала Світлана Панаіотіді. 

«Мінекономіки висловлює вдячність працівникам департаменту економіки безпеки та оборони за якісну підготовку у 2020 році розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів з резервного фонду для ліквідації та запобігання надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру. Усього у 2020 році прийнято 53 відповідних рішення Уряду, що вдвічі перевищує кількість рішень у попередніх 2018-2019 роках», – йдеться у повідомленні.

Фото: DW

Система Orphus