Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця відкриває можливість перегляду фільмів у дорозі в потягах Інтерсіті

Відтепер поїздки пасажирів Інтерсіті та Інтерсіті+ стануть ще комфортнішими, адже Укрзалізниця відкриває доступ до бази ліцензійних фільмів і мультфільмів на платформі сервісу SWEET.TV.

Про це повідомляють у пресслужбі “Укрзалізниці”.

“Доступ до мультимедійного контенту — це саме те, чого дійсно довго чекали наші пасажири. Для нас таке партнерство — можливість розширити перелік бортових сервісів, щоб зробити кожну подорож Укрзалізницею ще комфортнішою”, — зазначив директор філії “Українська залізнична швидкісна компанія” АТ “Укрзалізниця” Андрій Уманець.

Читайте також: З грудня Укрзалізниця поновлює продаж чаю та кави у потягах

Пасажир поїзда може придбати у WOG-cafe спеціальний код, що дає змогу підключитися до мережі партнера з фільмотекою близько 280 ліцензійних фільмів українською мовою. Дивитися можна безпосередньо з власного гаджета, під’єднання до мобільного інтернету для цього не потрібне.

“Фільми та мультфільми, розміщені на платформі нашого сервісу, відтепер будуть доступні у потягах Інтерсіті та Інтерсіті+. Контент можна переглядати впродовж усього маршруту. Для цього SWEET.TV встановлює власне обладнання в потягах, і це надає можливість через інтернет отримати доступ до контенту на платформі сервісу”, – уточнив директор національного онлайн-кінотеатру SWEET.TV Олександр Резунов.

Тестування сервісу “кінотеатру в дорозі” розпочалося 15 грудня в “Лижному експресі” № 745/746 Київ — Славське, а вже з цього тижня сервіс стане доступним і на інших маршрутах Інтерсіті+ у тестовому режимі. До кінця року послуга є безкоштовною.

Система Orphus