Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця оперативно подолала наслідки негоди: поїзди курсують за графіком

Вчора, 10 грудня, через важкі погодні умови сталося обмерзання струмоприймачів у багатьох регіонах України. Залізничники оперативно налагодили роботу з усунення наслідків негоди: надавали допоміжні локомотиви на заміну та очищували струмоприймачі. У результаті затрималися лише два поїзди далекого сполучення та три приміські.

Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Зафіксовано затримки руху наступних поїздів: №88 Ковель — Новоолексіївка, №86 Львів — Новоолексіївка, поїзд №6503 Коростень — Шепетівка, №6242 Фастів — Миронівка, №6037 Київ – Фастів. У середньому затримки склали до 1,5 години.

Наразі пасажирські поїзди слідують за графіком, залізниця працює в штатному режимі. Ситуація з рухом пасажирських та вантажних поїздів повністю контрольована.

Укрзалізниця закликає пасажирів бути обережними на об’єктах залізничної інфраструктури, виконувати правила поведінки на вокзалах і станціях та уважно слухати оголошення на вокзалах, адже в разі значного погіршення погодних умов можливі затримки поїздів. Також необхідно брати до уваги прогноз погоди під час планування подорожей та організації трансферу до вокзалу.

Загалом до боротьби з негодою в зимових умовах Укрзалізниця підготувала майже 200 снігоочищувачів та спеціалізованих машин. Майже 11 тисяч стрілочних переводів обладнані пневмообдувкою та понад 2,4 тисячі переводів — системами електрообігріву.

“Також до роботи взимку підготовлені виробничі будинки та споруди, відремонтовані та налагоджені котельні, підготовлені контактні мережі, пристрої для механічного очищування ожеледі з контактного дроту та інше. Для забезпечення залізничників теплим одягом у зимовий період придбаний спецодяг, взуття, рукавиці тощо”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Еспресо.TV

Система Orphus