Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Укрпошта випустила ексклюзивний конверт та поштову марку до ювілей Полтавської політехніки

22 грудня під час офіційних урочистостей з нагоди відзначення 90-річчя Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” відбулась церемонія спецпогашення ювілейного конверта та марки.

У прямому ефірі почесну місію спецпогашення ювілейного конверта та поштової  марки виконали міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, ректор Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”, професор Володимир Онищенко та директор Полтавської філії АТ “Укрпошта”  Юрій Набасов, повідомляють у пресслужбі навчального закладу.

Церемонія погашення ювілейного конверта та марки стала завершальним акордом урочистого засідання Вченої ради Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”. Процедуру погашення виконали спеціально виготовленим до урочистої події одноразовим поштовим штемпелем. Таким чином “Укрпошта” увічнює особливі дати та події в українській історії.

Читайте також: Міністру освіти і голові Полтавської ОДА вручили відзнаки Почесних професорів Полтавської політехніки

На святковому штемпелі розміщено художній малюнок, зазначена назва події і дата проведення погашення. Атрибути листування – конверт і марка, прикрашені символікою університету, зображенням центрального корпусу і пам’ятника Юрію Кондратюку. Це ексклюзивний тираж, який більше не повториться. Розробив макет конверту кандитат педагогічних наук, доцент кафедри архітектури та міського будівництва ННІ архітектури, будівництва та землеустрою Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” Владислав Бойко.

Перші екземпляри з відбитком святкової дати та підписами Міністра і ректора передадуть кільком полтавським музеям. На пам’ять про знаменну дату вони залишили слова щирих привітань. Зокрема, фото історичного моменту разом з кількома примірниками поштових символів невдовзі стануть частиною експозиції Народного музею історії університету імені Надії Кочерги. 

Система Orphus