Ви тут:
Суспільство Україна 

Українців закликають приєднатись до борщ-марафону

Всеукраїнську онлайн-презентацію “Культура приготування українського борщу”, яка мала б відбутись 18 грудня, пройде 25 грудня.

Тоді 25 учасників з кожної області у галереї мистецтв “Лавра”  у Києві готуватимуть борщ за власним рецептом. Онлайн-презентація відбудеться під керівництвом шеф-кухаря Євгена Клопотенка, повідомляють в Українському центрі культурних досліджень. 

Усі кухарі – носії давніх регіональних та родинних традицій приготування цієї страви, ділитимуться своїми секретами і шукатимуть формулу справжнього борщу.

Процес приготування відбуватиметься одночасно за окремими робочими місцями із дотриманням карантинних норм. Така онлайн-презентація борщу відбудеться на підтримку включення страви до культурної спадщини ЮНЕСКО, на що раніше наголошував міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Тим часом, українців закликають приєднатись до борщ-марафону, який триватиме до 25 грудня. У соцмережах пропонують викладати рецепти, світлини або Stories з борщем, який готували власноруч вдома або смакували деінде.

Система Orphus