Ви тут:
Суспільство Україна 

Українцям рекомендують утриматись від поїздок до деяких регіонів Британії, через новий штам COVID-19

Посольство України у Великій Британії рекомендувало громадянам України утриматися від поїздок до деяких регіонів країни у зв’язку із поширенням у них нового штаму COVID-19.

Про це у Facebook повідомила пресслужба посольства України у Великій Британії.

“У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації, пов’язаної з поширенням в окремих регіонах Сполученого Королівства захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), Посольство України рекомендує громадянам України тимчасово утриматися від поїздок до Лондона та південно-східної Англії, де, починаючи з 20.12.2020, запроваджено четверту категорію (Tier4) локального локдауну”, – йдеться у повідомленні.

Українцям, які вже перебувають у районах, найбільше уражених коронавірусом, у посольстві рекомендували бути уважними та обережними, дотримуватися та виконувати вимоги місцевих органів влади, а також відстежувати інформацію на сайті Міністерства закордонних справ.

Читайте також: ВООЗ заявила, що новий штам COVID-19 виявили у Британії, Нідерландах, Данії та Австралії

Крім того, зазначається, що отримати актуальну інформацію щодо діючих карантинних обмежень на місцевому рівні можливо на урядовому сайті Великої Британії.

“За наявною у Посольстві інформацією, станом на 21 грудня ц. р. рішення щодо призупинення авіасполучення з Великою Британією прийняли Нідерланди, Бельгія, Австрія, Італія, Ірландія, Німеччина, Чехія, Франція, Швеція, Латвія, Литва, Естонія, Болгарія, а також Канада”, – додали у пресслужбі.

У посольстві також порекомендували відслідковувати інформацію та поради авіакомпанії, яка має здійснювати рейс, а також служб аеропорту.

У разі виникнення обставин, що вимагають негайного консультування громадянам України рекомендували звертатися до Посольства України у Великій Британії за номером “гарячої лінії” +447553483628 або на адресу електронної пошти.

Система Orphus