Ви тут:
Культура Суспільство 

Українська сеньоріта IKSTINA презентувала кліп на пісню “Hola”

Українська сеньоріта – співачка IKSTINA презентує свій кліп на сингл “Hola” з трилогії іспано-української історії кохання.

Сингл “Hola” ілюструє історію про дівочий простір, драйв, вибір бути такою, якою дівчина хоче і робити те, що їй подобається. Кліп на композицію – наймасштабніша відеоробота співачки. Підготовка до зйомок тривала декілька місяців. На знімальному майданчику працювала чисельна знімальна команда, стилісти, візажисти, балет.

“Мені вдалось зібрати дуже круту команду. До створення кліпу було залучено понад 20 осіб. В якийсь момент під час зйомок я подумала: вау, всі ці люди сьогодні тут, щоб допомогти мені створити крутий продукт”, – пояснює співачка.

Останній тиждень перед зйомками були присвячені вивченню хореографії: тренування кожного дня по декілька годин.

“Коли я записала цю пісню в студії, дуже чітко уявила візуальну сторону – це мала бути легка, але трохи зухвала дівоча історія із танцями. Хореографія стала для мене неабияким викликом, адже я мала танцювати на рівні з професійним балетом” – додає IKSTINA.

Зйомки кліпу проходили в столиці й тривали майже добу. Першою локацією став вертолітний майданчик на даху 32 поверхового будинку.

“Ми хотіли показати простір, тому обрали вертолітний майданчик. Але не розрахували, що на висоті 32 поверху буде так холодно”, – коментує IKSTINA.

Друга локація – це візуалізація нічного клубу: ніч, сцена, неонові вогні, а підсилити зухвалі образи допомогли автомобілі Tesla.

“Коли я побачила вже готову локацію з автомобілями Tesla Model Х, неоновим світлом, димом, неймовірними дівчатами, які танцювали разом зі мною – відчула себе на зйомках фільму Форсаж”, – розповідає IKSTINA.

Зйомки кліпу надихнули співачку IKSTINA на створення нових танцювальних треків, які вона обіцяє презентувати зовсім скоро.

Система Orphus