Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Українка стала найкращою диригенткою у 2020 році

Українська диригентка Оксана Линів у Берліні отримала престижну нагороду “Найкраща диригентка 2020 року”. Це спеціальна премія у Німеччині, присвячена винятково оперному мистецтву, яка присуджується публічно.

Про це пишуть на Facebook-сторінці Diaspora.ua.

Журі на чолі з провідним німецьким музичним журналістом Мануелем Бруґом особливо відзначило постановку Оксани Линів опери Бели Бартока “Замок Герцога Синя Борода в Баварській державній опері”.

Пишаюся поділитися новиною, що щойно в Берліні мені було присвоєно нагороду “Найкраща диригентка 2020 року”! 20 нагород присвоїли найкращим колективам та особистостям на оперній сцені і поза нею”, – написала Оксана Линів на своїй сторінці у Facebook.

Як повідомляє Diaspora.ua, Оксана Линів – перша жінка-головний диригент опери та філармонійного оркестру в місті Ґрац (Австрія), арт-директор і диригент Молодіжного симфонічного оркестру України, співзасновниця та арт-директор фестивалю LVIVMOZART.  Також вона стане першою жінкою-диригентом, яка наступного року відкриватиме Вагнерівський фестиваль у Байройті.

Оксана Линів родом з Бродів, що на Львівщині, дочка музикантів і онука учителя музики регента церковного хору. Навчалася у Дрогобицькому музучилищі імені Василя Барвінського та Львівському музучилищі імені Станіслава Людкевича, а також у Львівській державній музичній академії імені Миколи Лисенка у класі оперно-симфонічного диригування.

 

ФОТО: Рубрика

Система Orphus