Ви тут:
Суспільство Україна 

Україна запросила Молдову приєднатися до Кримської платформи

7 грудня перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джапарова під час зустрічі з послом Республіки Молдова в Україні Русланом Болбочаном запросила приєднатися Молдову до створення платформи з деокупації Криму.

Про це повідомили у Міністерстві закордонних справ України.

Перша заступниця міністра поінформувала про численні факти порушення російською окупаційною владою прав людини у Криму та мілітаризацію півострова. У ході розмови вона також представила міжнародну ініціативу Кримська платформа і запросила молдовську сторону активно долучитися до її роботи.

Співрозмовники відзначили налаштованість України та Молдови на продовження діалогу з усього спектру питань двосторонніх відносин у дусі дружби, довіри і взаєморозуміння, які існують між двома народами.

«Україна є активним учасником переговорного процесу з придністровського врегулювання і ми підтримуємо ініціативу новообраної президентки Молдови Майі Санду щодо якнайшвидшого виведення російських військових підрозділів з Придністровського регіону Молдови”, – зазначила Еміне Джапарова.

Під час зустрічі перша заступниця міністра також розповіла про ініційований Президентом України міжнародний флешмоб відеопривітань з нагоди 75-річчя ЮНЕСКО.

Фото: МЗС

Система Orphus