Ви тут:
Спорт Суспільство 

Україна намагатиметься вирішити суперечки зі Швейцарією у суді Лозанни

Спортивний арбітражний суд Лозанни (англійська абревіатура CAS) повідомив про початок розгляду справи Україна проти УЄФА та Асоціації футболу Швейцарії.

Про це повідомляє Football Hub.

Нагадаємо, апеляція української сторони стосується рішення, прийнятого Апеляційним органом УЄФА 25 листопада 2020 р. (оскаржуване рішення). В ньому запланований, але незіграний матч Ліги націй УЄФА 2020/21 між Швейцарією та Україною у Люцерні 17 листопада 2020 року увінчався присудженням технічної поразки команді Шевченка.

Українські фахівці та журналісти не надто вірять у перемогу України в цьому питанні, але УАФ вирішила йти до кінця. Перший віцепрезидент УАФ Олег Протасов закликав не чекати на рішення швидко. На його думку, розгляд справи затягнеться щонайменше до весни 2021 року.

Раніше УЄФА повідомив Українську асоціацію футболу, що «у зв’язку з компетентним рішенням департаменту охорони здоров’я кантону Люцерн перевести на карантин усю делегацію національної команди України матч Ліги націй УЄФА Швейцарія — Україна не може відбутися».

Система Orphus