УХЛ: «Кременчук» закинув вісім шайб «Маріуполю»

Чинні чемпіони країни перемогли у стартовому матчі 13-го туру УХЛ.

Як розповіли в УХЛ, перший період впевненіше розпочали господарі майданчика, володіючи територіальною перевагою в матчі. Саме тому рахунок відкрили “городяни” – на дев’ятій хвилині матчу Орлов скористався помилкою противника в захисті і прошив Дуве.

Після цього гра трохи вирівнялася, а “чайки” почали створювати небезпечні моменти біля воріт Гордюшина. Однак замість того, щоб забити, маріупольці пропустили ще раз – першої шайбою в сезоні відзначився захисник Бойових. Таким чином, на першу перерву команди пішли з рахунком 2: 0 на користь команди Савицького.

Другий період повністю повторив сценарій попереднього – першу половину періоду «Маріуполь» впевнено стримував натиск супротивника, а потім посипався і пропустив – кременчужани, зусиллями Кисельова, Пукса і Денискина, тричі за три хвилини розписалися в воротах “чайок” і встановили рахунок 5: 0 на табло.

У третьому періоді кременчужани вирішили не зменшувати гольових оборотів і закинули вже на 30 секунді заключній двадцятихвилинці. І тільки після сьомої пропущеної шайби “чайки” змогли вперше прошити Гордюшина – Горище пасом вивів на ударну позицію Коваленко і шістка «Маріуполя» не підвів капітана, позбавивши голкіпера “городян” шатаут в цьому матчі.

Через 10 хвилин «Маріуполь» зміг закинути знову – новачок клубу Корчоха закинув свою дебютну шайбу в чемпіонаті УХЛ Паріматч і скоротив відставання “чайок” в рахунку. Однак, вже через три хвилини Коробов знову відзначився у воротах маріупольців і встановив остаточний рахунок на табло 8: 2.