УХЛ: “Кременчук” несподівано програв “Краматорську”

Представники Полтавщини, які є чинними чемпіонами країни, зазнали другої поспіль поразки у чемпіонаті (0:1).

Як розповіли в УХЛ, на екваторі двадцятихвилинки спрацювала краща більшість УХЛ в поточному сезоні – Сурсов закинув свою шосту шайбу в сезоні та відкрив рахунок. Після пропущеної шайби кременчужани стали зліше, але навіть попри велику кількість гольових моментів біля воріт «Краматорська», забити їм до першої сирени так і не вдалося.

Другий період завершився без закинутих шайб, проте важко сказати, що у команд не було шансів збільшувати рахунок на табло. Попри це в другому періоді переможцями вийшли голкіпери команд, які зафіксували рахунок першого періоду – 1:0 на користь «Краматорська».

Третій відрізок зустрічі команди відіграли в дуже гострій і непоступливій боротьбі – хокеїсти боролися за шайбу на кожному сантиметрі майданчика. Але наперекір всьому, забити ще раз у команд не вдалося, а матч завершився мінімальною перемогою краматорського клубу з рахунком 1:0.