Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

УХЛ: «Кременчук» несподівано поступився «Соколу»

У 14 турі УХЛ Паріматч чемпіон ХК «Кременчук» поступився в овер-таймі на арені АТЕК у Києві «Соколу» 2:3.

Як розповіли у клубі з Полтавщини, перший період команди провели в гострій боротьбі, не дозволяючи противникам заволодіти навіть мінімальною перевагою. І навіть попри велику кількість небезпечних і гострих гольових моментів воротарі залишили на замку свої ворота, відправившись на перерву з нулями на табло.

У другій двадцятихвилинці кременчужани насіли на ворота «Соколу», намагаючись заволодіти перевагою в грі. І хоч команди раз по раз обмінювалися гострими випадами, але на екваторі періоду саме у команди Олександа Савицького вдалося відкрити рахунок – Тютченко з передачі Кисельова прошив Кубрицький, змінивши сценарій цього матчу. І хоч після пропущеної шайби «соколята» всі сили кинули в атаку, але під кінець періоду пропустили ще раз – вдруге Кубрицького прошив найрезультативніший форвард «Кременчука» Денискін. Відіграватися «Сокіл» почав тільки на останній хвилині другої двадцятихвилинки, коли в форматі 5 на 3 відзначився Голубич.

Більшу частину третього періоду команди відіграли всуху, знаючи ціну кожної помилки. Команди грали у відкритий хокей, проте реалізувати свої моменти у них за перші 10 хвилин третього відрізка зустрічі так і не вийшло. Через п’ять хвилин гострі і часті атаки «Соколу» дали свої результативні плоди – Голубич оформив дубль і зрівняв цифри на табло. Аж до останніх хвилин основного часу команди відіграли без закинутих шайб і матч перейшов в овер-тайм.

У додатковому часі переможну шайбу на свій рахунок записав Рубан у форматі 3 на 3.

Перейти до вмісту