Ви тут:
Суспільство 

У світі з’явилася нова технологія енергогенерації

Вчені розробили технологію енергогенерації на основі графену.

Про це розповіли вчені Neutrino Energy Group.

За словами науковців, розв’язання завдання отримання енергії під впливом нейтрино означає революційний прорив в науці. Це поява принципово нового джерела екологічно чистої та безмежної енергії. Таким рішенням став графен – одноатомний шар вуглецю – за відкриття якого у 2010 році присудили Нобелівську премію.

Графен – унікальний матеріал. Він володіє високою електро- та теплопровідністю, міцністю та гідрофобністю. Завдяки цьому він знаходить широке застосування в різних галузях промисловості, кардинально покращуючи властивості виробів. Але однією з найцікавіших властивостей виявилося те, що графен, володіючи підвищеними коливаннями атомів, здатний реагувати на різні електромагнітні та теплові випромінювання та збирати енергію з навколишнього середовища. Кристалічна решітка графену являє собою площину, що складається з шестикутних осередків, тобто, є двовимірною гексагональною кристалічною решіткою. Коливання атомів графену викликають появу “графенових хвиль”, частота та амплітуда яких залежить від впливу електромагнітних випромінювань і теплових потоків.

Neutrinovoltaic – технологія повністю випробувана в лабораторних умовах. Вона отримала підтвердження від незалежних експертів і готова найближчим часом до виходу на світові ринки. Компанія Neutrino Energy Group уже приступила до виготовлення обладнання для автоматизованого виготовлення базових нейтринних елементів.

Система Orphus